Turnaj ve stolním tenise 2023

Vloženo: 22.12.2023, 13.50 (změněno: 22.12.2023, 17.37)

Turnaj ve stolním tenise prvního i druhého stupně.

Turnaj ve stolním tenise

V úterý 19. 12. 2023 jsme uspořádali již tradiční předvánoční turnaj ve stolním tenise. Na letošním ročníku se sešlo celkem 52 hráčů, což je zatím nejvyšší počet za dobu, co turnaj pořádáme. Dívky a chlapce jsme rozdělili do několika kategorií.

V nejmenší kategorii 1. stupně se na pódiu umístili Novák Tomáš, Svoboda Šimon a Pecha Adam. V dívkách potom Lojková Bára, Bastlová Veronika a Dzheko Sofia.

Hráči 2. stupně byli rozděleni na dvě kategorie. Mladší, v nichž se nejlépe umístili Beseda Adam, Špička Matěj, Šimek Jan, a starší, kde byli nejlepší Kounek Filip, Budíček Ivoš a Mareš Ondřej.

Zejména finále Kounek-Budíček bylo krásným zážitkem. Oceněným blahopřejeme a všem účastníkům děkujeme za hezkou sportovní podívanou.